KAT-POL express od 2006 roku zajmuje się obsługą firm z sektora przemysłowego. Naszym zadaniem jest planowanie i realizowanie rozwiązań logistycznych w zakresie uzupełniania transportów całopojazdowych ekspresowymi przewozami autami o ładowności do 1500kg , w momencie gdy jest potrzeba wykonać usługę specjalną bezpośredniej i ściśle terminowej dostawy.
Dzięki licznemu taborowi nowych aut na terenie Niemiec i Unii Europejskiej oraz około 2tyś. pojazdów firm partnerskich jesteśmy w stanie dojechać do każdego miejsca w Polsce i Niemczech w ciągu 60 minut od zgłoszenia ładunku i do 120 minut w pozostałych krajach Unii Europejskiej.

Doświadczona kadra profesjonalistów pracuje na Twój sukces 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nasi dyspozytorzy kontrolują przebieg drogi ładunku od momentu załadunku aż do miejsca dostawy dzięki systemowi monitoringu GPS. Bezpieczeństwo wykonywanej przez nas usługi zapewnia ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przewoźnika w transporcie międzynarodowym o wysokości 1.000.000€ oraz certyfikat na wykonywanie miedzynarodowego transportu drogowego rzeczy z zasięgiem na kraje UE.